בניית אתרים לעסקים ברמת גן

בניית אתרים לעסקים ברמת גן

בניית אתרים לעסקים ברמת גן למה דווקא עכשיו, איך זה מתבצע ואיך הנושא מתקשר אלינו למציאות של היום

משבר הקורונה פקד אותנו בארץ ישראל ולא פסח על אף אחד מאתנו, אפשר לחלק את בעלי העסקים ל 2 קבוצות.

הקבוצה הראשונה הם אלה שהבינו שהדיגיטל הוא מקום בטוח וחשוב מאוד לכל עסק, ובכך דאגו לעצמם לאתר אינטרנט או קידום ממומן ברשתות.

והקבוצה השנייה הם אלה שהיו סקפטיים לגבי הנושא, וקטני אמונה.

הקורונה סגרה לכולנו את השערים בפנים, לקחה את הלקוחות הביתה והשאירה המון עסקים ריקים.

הקבוצה הראשונה של העסקים אותם אלה שהבטיחו את מקומם. המשיכו לעבוד ויותר מכך, מחזורי המכירות שלהם עלו בחנויות האינטרנטיות. כיום הם רק מבינים עוד את כוחה של הרשת וממשיכים לבסס את מקומם.

מסעדות רבות פעלו דרך אפליקציית וולט ואפליקציית תן ביס. ומסעדות רבות פעלו דרך האתרים הפרטיים שלהם וזאת כדי לא לשלם את העמלות לאפליקציות הקישור הנ"ל.

בניית אתרים לעסקים ברמת גן

אז אחרי רקע קטן למה חשוב בניית אתרים לעסקים ברמת גן או למה אתר אינטרנט לכל עסק?

  • כרטיס הביקור שלכם- מספיק, אנחנו ב 2020 כרטיסי ביקור פיזיים כבר לא רלוונטיים וכיום לכל עסק יש אתר אינטרנט שמסביר מיהו ומהו, אז איך תמשיכו להתרות במתחרים שלכם ללא אתר!?
  • נגישות- יש לכם קהל לקוחות קבוע? תקלו עליו, ותנו לא אפשרות לבצע פעולות דרכם בלי להגיע אליכם פיזית, אם אתם חנות, או נותני שירותים.
  • מקצועיות- מקצועיות זה שם המחשק בכל תחום. אם אתה לא עושה את הדברים כמו שצריך אל תתפלא אם תישאר במקום, כיום אתר אינטרנט זה נכס מקצועי לכל דבר ועניין. וכל בעל עסק חייב להרשות לעצמו אחד כזה.

איך אמור להיות האתר שלי?

אם אתה בעל עסק קטן או גדול זה לא משנה, השאלה היא במה אתה עוסק? האם תצטרך אתר מסחר או אתר תדמית. אתה רוצה למכור את המוצרים שלך ברשת או אתה רוצה שיכירו אותך, ויוכלו לקבוע אצלך דברים באתר לדוגמה או ליצור אתך קשר, או לראות עבודות מסוימות שעשית.

עמודים קבועים ב 2 סוגים של אתרי אינטרנט, אתרי מסחר ואתרי תדמית

  1. עמוד הבית- אשר ממחיש ומציג אתכם בקצרה ואת המטרות שלכם, אם זה המוצרים שאתם מוכרים וקצת עליכן עסק, ועבודות חשובות שעשיתם לדוגמה.
  2. עמוד צור קשר- כדי שהלקוחות שלכם יוכלו לפנות אליכם ולצור אתכם קשר בנושאים הרלוונטיים
  3. אודותינו- כל אתר אינטרנט חייב להכי עמוד אודות אשר מספר עליכם כחברה, כמה זמן אתם קיימים, מה היתרונות שלכם, ולמה דווקא אתם. וזאת כדי לעבוד בשקיפות מלאה מול קהל לקוחותיכם, ולהציג את עצמכם באור הכי טוב שיכול להיות.
  4. עמוד שירותים- מה השירותים שאתם נותנים כעסק בקצרה.

מעבר לכך אם אתם מוכרים ומצרים אונליין אז חייבת להיות קיימת חנות אינטרנטית שמחוברת לה סליקת אשראי. ואם אתם אתר תדמית עוד קצת גלריות תמונות ועוד פירוט מילולי, וכמובן עיצוב ייחודי ורספונסיבי לאתר. רוצים לשמוע עוד מאתינו, לקבל עצות לעיצוב האתר המושלם בשבילכם או קבלת הצעת מחיר. לחצו כאן לצור קשר

בניית אתרים לעסקים ברמת גן

לסיכום בניית אתר אינטרנט זה עסק קצת יותר מורכב, ולכן חשוב לקחת בונה אתרים שקרוב אליכם פיזית ולעיר מגוריכם וזאת כדי שהוא יוכל להגיע לעסק שלכם פיזית, לאפיין אותכם, להבין את המטרות שלכם, מי אתם, ובכך האתר שלכם ייצא בצורה הכי טובה שיכולה להיות. כי אם בונה אתרים ינסה לאפיין אתכם רק מעמוד האודות שתשלחו אליו, האתר שלכם ייצא בצורה שלא ראויה לכם, ויידרשו בו המון תיקונים.

לכן אני מאמין בדרך פעולה אחת וכבונה אתרים מקצועי. אני מגיע פיזית לכל עסק שאני בונה לו את האתר, וזאץ כדי לקבל רעיונות, להיחשף לפעילות שלו, ולאפיין ולהבין אותו כעסק בצורה הטובה ביותר. וכך אני כבונה אתרים וככותב תוכן אוכל לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן