למה כל אחד צריך אתר תדמית בשנת 2020

התשובה ברורה מאוד = כי אין שני לרושם ראשוני

שנת 2020 נפתחה כשנה דיגיטלית, שנה בה העולם ממשיך ומתרחב ברחבי הדיגיטל שנה בה יותר ויותר אנשים ועסקים מבינים את הכוח והצורך בפרסום במדיה החברתית וברחבי האינטרנט ככלל

קצת נתונים על השנה שעברה עלינו:

  • בשנת 2019 ישראלים קנו ברחבי הרשת בסכום כולל של 16 מילארד ₪ !!!
  • לפי הדוח של איגוד האינטרנט הישראלי עוד משנת 2017 מחצית מהפעולות הבנקאיות לא מתבצעות פיזית בבנק, אלא בערוצים הדיגטליים. 
  • עכשיו אנחנו מבינים קצת יותר שעולמנו הולך אל הרשת.

אתר תדמית. אתר תדמית לעסקים

אז מהו אתר תדמית?

אתר תדמית זהו אתר שמרכז בתוכו את את כל אופי העסק שלכם ונסביר.

כדי לבנות אתר תדמית טוב חשוב לאפיין את העסק בצורה הטובה ביותר, להבין מי העסק, מה מטוריותיו, מי קהל הלקוחות שלו, ועוד.

המטרה של אתר תדמית הוא לתת את הרושם הראשוני הטוב ביותר עליכם כעסק וכנותניי שירותים. אנו ב OutBox Media יודעים לאפיין אותכם בצורה הטובה ביותר, להבין את מטרותיכם ולשלב את כל זה אל תוך האתר שלכם. מטרתינו העיקרית היא לגרום לאותו גולש שמסתכל אצלכם באתר לרצות לקחת שירותיכם ולפגוש אותכם כנותני שירותים עסקיים.

אז מי צריך אתר תדמית?

  • לקבלת שיחת ייעוץ חינמית והצעת מחיר לאתר תדמית לחץ כאן

אם אתה בעל עסק קטן, אם אתה בעל עסק גדול כל אחד מכם צריך שיכירו אותו ברשת.

בעצם…כל אחד צריך היום אתר תדמית. מהספר השכונתי, ועד מרפאת השיניים הגדולה ביותר.

אנשים אוהבים נוחות להכיר אותכם ולמצוא אותכם דרך המארטפון הקטן שלנו זו הדרך הנוחה ביותר, הפשוטה ביותר, והמקצועית ביותר.

מה זה אומר להכיר אותי ברשת? זאת אומרת שאם היום אחד מהלקוחות שלכם רוצה לחפש אותכם, מה השירותים שאתם נותנים, היכן אתם נמצאים פיזית, מה הביקורות שהלקוחות שלכם כותבים עליכם. כל זה צריך וחייב להימצא מאגרי האינטרנט.

אז מה הצורך שלנו באתר תדמית?

1. היום הצורך הגדול שלנו באתר תדמית ולראשונה הוא להגיע לקהל לקוחות יותר גדול.

בעזרת אתר התדמית שלכם ופרסומו אתם נחשפים לכמות גדולה יותר ויותר של קהלי יעד. העבודה כבר יכולה להגיע אליכם מבלי שתתאמצו. עסקים מוציאים המון כספיים כיום על פרסום כדי להגיע ללקוחות שלהם, אתר שמקודם בצורה נכונה, יכול להביא המרות גדול הרבה יותר מכל פרסום ממומן ברחבי הרשת

2. הצורף הנוסף שלנו באתר תדמית הוא מקצועיות! מקצועיות היא שם המשחק.

כאשר לקוח שמעוניין בשירותים שלכם, אם הוא הגיע דרך פה לאוזן, אם דרך רשת חברית כזו או אחרת, אם דרך הרשת עצמה. האתר תדמית שלכם הופך אותכם להרבה יותר מקצועיים מכל בחינה.

תחשבו על כך…זה בעצם הדף עבודות שלכם, התעודת זהות שלכם.

אתם מפרסמים את עצמכם ברשתות החברתיות? מצויין !!!

תהפכו את הפרופילים שלכם להרבה יותר מקצועיים, אם אדם יכנס אליכם היום אל העמוד אינסטגרם שלכם, (וכולנו מבינים שאינסטגרם היום הוא לא פחות מהתעודת זהות שלנו) ויראה את הקישור אל האתר תדמית שלכם, בהטחה רבה הלחיצה תגיע תוך שניות ספורות.

אתר תדמית שמספר עליכם כעסק מי אתם ומה השירותים שלכם, בצורה ויזואלית נעימה לעין הופך אותכם לבעלי מקצוע הרבה יותר טובים ממה שהייתם שניה לפני כן.

כל הדברים הטובים שעשיתם כעצמאיים ובעלי מקצוע, את כולם אתם יכולים להציג בצורה הכי נוחה ונעימה שיכולה להיות. ובנוסף לקחת צעד קדימה ולהציג את עצמכם כעסק עם אופי.

סיטואציה להמחשה:

זוג צעיר בונה בית חדש ורוצה להזמין אינסטלטור לעבודה גדולה, עשיית אינסטלציה מ א ועד ת בבית חדש שנבנה. חשוב להזכיר שזהו הבית הראשון של הזוג והם רוצים לקחת את איש המקצוע המקצועי ביותר.

מגיעים אלינו 2 אינסטלטורים, האחד אינסטלטור שאומר שעשה המון עבודות גדולות, והביקורות עליו טובות, ויש לו ניסיון של שנים בתחום. מגיע אלינו לפגישה אחרי יום עבודה והם דנים על הדברים

מצד שני לאחר פגישה ושיח קצר האינטלטור השני מציג לנו את אתר התדמית שלו. אנו רואים אתר מקצועי, מעוצב, יפה לעין משהו שעוד לא ראינו כל כך אצל עולם האינסטלטורים. בנוסף אתר התדמית מכיל בתוכו את תיק העבודות עם כל התמונות של הפרויקטים שהוא עשה, בנוסף ביקורות טובות שקהל לקוחותיו השאיר בעקבות שביאות רצונו.

אני חושב שהתושבה היא די ברורה מי יקבל את העבודה מבין השניים.

למה OutBox Media?

  • אנו כחברה מנוסה יודעים לאפיין אותכם כעסק בצורה הטובה ביותר.

מי אתם? מה עשיתם? מה המטרות שלכם?

  • אנו ב OutBox Media יודעים להנגיש את האתרים ואת החוויית המשתמש לעדכנית ביותר והנוחה ביותר לעין של הגולש
  • אנו ב OutBox Media יודעים להעביר את המסר שלכם אל לקוחותיכם בצורה הברורה ביותר
  • אנו ב OutBox Media עשינו כבר כמה וכמה אתרי תדמית וכמובן מסחר, והפידבקים הטובים מלקותינו לא איחרו להגיע, אז כנראה אנחנו יודעים דבר או שניים.

מעוניינים לשמוע עוד פרטים!? השאירו את פרטיכם כאן

ונחזור אליכם בהקדם ללקיחת העסק שלכם כמה רמות קדימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן