5 דברים שאתה צריך לבצע לפני בניית החנות הדיגיטלית שלך

פתיחת חנות דיגיטלית כיום, הפך להיות עסק יותר ויותר מוכר. כל אדם בעל עסק פיזי עם מוצרים מוחשיים, וגם וצרים לא מוחשיים כמו קורסים וכו.. רוצים וצריכים לפחות חנות ברשת. מהן הפעולות הראשוניות אותם אתם צריכים לבצע כדי שהתהליך יעבור יותר מהר, ופחות מסובך, כאן במאמר איתנו.

חיבור סליקת אשראי לחנות הדיגיטלית

האם אתה סולק בעסק שלך? סליקה הוא אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לעשות כשמקימים חנות מכירות אינטרנטית. בישראל רוב האנשים אינם משתמשים עם PAYPAL כמו בארה"ב ולכן אנו צריכים להתחבר לשירותי הסליקה של אחת מחברות האשראי הקיימות בשוק.

סליקה בחנות דיגטלית

חיבור לסליקה דורש מאיתנו מילוי טפסים מסויימים מול חברת האשראי, לאחר מכן הספק שלכם נותן לכם מספר ספק, במידה והכל בסדר, אנו מעבירים את מספר הספק לחברת הסליקה שהיא נותנת לנו תוסף סליקה לחנות ה Ecommerce  שלנו.

מסובך? לא כל כך…לאחר שאנו מתקינים בחנות את תוסף הסליקה של חברת הסליקה, ספק האשראי שלנו (חברת האשראי) "מנתרת" את החנות. זאת אומרת עושה לו בדיקה אחרונה שהכל עובד כראוי, התוסף, עמוד התקנון, המוצרים. ולבסוף אנו מקבלים אישור מספק האשראי ויכולים להתחיל לעבוד עם סליקת כרטיסי אשראי.

תמונות מקצועיות למוצרים בשביל החנות.

אחד הדברים החשובים היום בחנות אינטרנטית הוא תמונות מקצועיות של המוצרים שאותם אנו הולכים לשווק

זהו אחד החומרים החשובים ביותר בחנות דיגיטלית איתם עובד מתכנת האתרים, כי בעצם המוצרים שלנו הם הרווח שלנו, והם המוצג העיקרי באתר.

תמונות לחנויות דיגטליות

3 דרכים מקצועיות לדאוג לתמונות איכותיות לחנות הדיגיטלית שלכם:

  1. צילום על ידי צלם מקצועי- המון צלמים מכירים כבר את הנושא של צילום מקצועי של מוצרים בשביל חנויות דיגיטליות. מוזמנים לפנות לכל צלם לקבלת הצעת מחיר הוגנת, או שאתה יכולים גם ליצור קשר איתנו ואנו נשלח לכם הצעות מחיר של הצלמים שעובדים אתנו בחברה, ומתמקצעים בצילום לאתרים.
  2. דרך שניה היא צילום ידני- צילום ידני ומקצועי יכול להתבצע אכן כן ממצלמת הטלפון שלנו. כן, אבל בדרך אחת ויחידה.

לקחת את המוצר שלנו, לפתוח את כל החלונות בבית, באור יום. ולשים את המוצרים שלנו על רקע חלק. זאת אומרת לקחת לדוגמה דף גדול A3  ולצלם את המוצר על הרקע שלו כשהכול רקע לבן. זה נותן לנו רקע חלק מאחורי התמונה ובעצם מדגיש את המוצר עצמו בלי רעשי רקע

3. דרך שלישית היא לצלם את המוצרים בקופסאות צילום. כיום קיימים בשוק קופסאות צילום מיוחדות לצילום מקצועי ואיכותי של מוצרים, אפשר למצוא את זה בחיפוש קטן בגוגל או בכל אתר אחר בנושא. מומלץ מאוד

תוכן איכותי על העסק

אולי עוד לא נתקלת בזה בעבר, אבל ברוך הבא. כשאתה אתה רוצה לבנות חנות דיגיטלית אתה תחשף לעוד המון לקוחות חדשים, והלקוחות הללו אינם מכירים אותך כעסק. אחד הדברים החשובים בחנות הוא באמת לספר על עצמכם כעסק, מי אתם? מה עשיתם? מי הם הלקוחות שלכם ועוד.. דף האודות שלכם הוא בעצם התעודת זהות שלכם. הרבה לקוחות עדיין אינם סומכים על האינטרנט כמקום בטוח לקנות בו היום. אותם אנשים, ובכלל כל גולש אשר יכנס אליכם לדף צריף לדעת מי אתם כחברה.

אל תחסכו במילים הכינו את התוכן שלכם מראש, כתבו על העסק שלכם קחו את כל היתרונות שלכם והעשייה שלכם כעסק פעיל וציינו את המידע לעמוד האודות, כך שכל גולש אשר יגלוש באתרכם וקצת ירצה להכיר אתכם, יסמוך עליכם מהרגע הראשון.

ממשוק חנות E-commerce  לעמוד פייסבוק- נחבר את החנות, אחרת איך נמקסם מכירות!?

אחד הנושאים החשובים ביותר. רשתות חברתיות.

אין לכם עוד עמוד בפייסבוק, מהר תפתחו.

היום פייסבוק מעבר לרשת חברתית, הוא מוקד מכירות אחד הגדולים מכל העולם. כולם מחפשים בפייסבוק, וכולם גם קונים בפייסבוק.

כיום קיימת אפשרות לחבר את החנות היאנטרנטית שלכם גם לעמוד בפייסבוק וגם לעמוד אינסטגרם שלכם. זאת אומרת כשאר לקוח שלכם או סתם גולש, יכנס אליכם לעמוד הפייסבוק או האינטסגרם. הוא יוכל לראות את המוצרים שלכם ברשת החברתית, עם תמונת המוצר ועם המחיר. כאשר הוא יקליק על מודעה זו הוא יועבר אל החנות הדיגיטלית שלכם, דרך זו נפוצה מאוד היום וחנויות רבו משתמשות בה.

איפה הקאץ? הקאץ הוא שבעלי עסקים לא יודעים להתשמש עם מערכת הניהול של פייסבוק, ולא מכירים את עולם הפרסום בתוכו, ובנוסף אינם יודעים איך לפרסם נכון ולממשק את החנות לעמוד.

זאת אחת המומחויות שלנו כאן ב OutBox Media , לדעת לבנות את החנות שלכם, לדעת לממשק אותה אל הרשתות החברתיות, שבנוסף אנו מתחזקים את העמודים הנ"ל ויודעים להריץ קמפיינים סופרררר איכותיים אשר ימשכו אליכם המון גולשים לחנות שיבצעו המרות. אנחנו יודעים שקצת סיבכנו אותכם וזה לא ברור. אבל נושא הפרסום הזה הוא עולם ומלואו.

רוצים לקבל הצעת מחיר כוללת, כנסו אל העמוד שלנו בניית אתרי מכירות ו E-commerce

שירותי משלוחים

אם עד היום לא עבדתם במתקונת של משלוחים, או אם עד היום לא התעסקתם בנושא בכלל, אז הכירו, משלוחים.

משלוחים לחנויות דיגטליות

אתם כעצמאיים חייבים לדאוג לשינוע טוב ומהיר של המוצרים שלכם עד לבית הלקוח. כיום קיימות בשוק המון חברות משלוחים מעבר לדואר ישראל אשר מבצעות שינוע בכל רחבים הארץ. בררו לכם על חברת משלוחים אחת. הבינו את המחירים ותתחילו לעבוד עם אחת מהן. כדי שתגיעו לפתיחת החנות, לא תצטרכו להתעסק עם הנושא הזה עוד. הגדירו משלוחים רגילים ומשלוחי אקספרס, ופרסמו מחירים אלו יחד עם המוצרים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן